Title

preberi.si - Domov

Description

Excerpted from the website description:

Preberi.si - novice na učinkovit in pregleden način, Smučarski skakalec Jernej Damjan je v finalu zadnje tekme poletne velike nagrade osvojil deseto mesto. Jurij Tepeš je bil na koncu 23., Prvi del ustanovne konvencije stranke Zares - nova politika., Avstrijec Gregor Schlierenzauer je zmagovalec velikega finala poletne sezone v smučarskih skokih v Klingenthalu. Jernej Damjan, ki je bil po prvi seriji drugi, je osvojil deseto mesto, Jurij Tepeš..., V Italiji je jezo povzročil predlog, da bi mladim moškim, ki še vedno živijo pri starših, ponudili davčno olajšavo za odhod od doma.Več kot tretjina italijanskih moških, starejših od 30..., Košarkarska Liga NLB se nadaljuje z drugim krogom, v katerem od 17.00 s prenosom na TV SLO 2 Union Olimpija igra s Heliosom iz Domžal., V soboto okoli pol petih se je na dvotirni železniški progi iztiril eden od tovornih vagonov vlaka, ki je po levem tiru peljal proti Ljubljani.Iztirjenje ni terjalo žrtev, vzrok za nesrečo pa še..., Rokometaši Celja Pivovarne Laško v dvorani Zlatorog igrajo tekmo 2. kroga Lige prvakov. Nasprotnik je islandski prvak Valur.